Deelnemers uit de Gemeente Woerden in 2017

Per abuis zijn niet alle inwoners uit de Gemeente Woerden in het jaarlijkse katern in de Woerdense Courant gekomen. De onderstaande lijst is wel compleet. Onze excuses voor de onrust die hier wellicht door is ontstaan.

Achtste afstand

A-101 kristel bosch
A-102 Marloes Stoof
A-103 Annemieke Segers
A-104 Melissa Uil
A-105 inge wateler
A-106 Marjon Schippers
A-108 Maartje Kuijsten
A-110 Louise de Vos
A-113 Mandy Verbakel
A-114 Joanne Middelkoop
A-115 Jessica Hulsenboom
A-116 Marjolein Biermans
A-118 Kim Eberwijn
A-119 Hendrika van Vliet
A-122 Ilse van den Wijngaard
A-123 Jacqueline Beumers
A-125 Marieke Mast
A-126 Wanda Hoogendoorn-Gort
A-128 Eline De Bondt
A-129 Kim Hoenselaar
A-131 Lotte Ruyten
A-132 Kim Walravens
A-134 Diane Oskam
A-135 Siepke van den Burg
A-137 Esther Versteeg
A-139 Helene Krijger
A-140 Wendy Planken
A-142 Esther Vergeer
A-143 Evi van Ekris
A-145 Annelies Langhof
A-147 Nienke Booms
A-149 Claudia van der Laan
A-150 Nancy van Schaik
A-151 Ilja Moons
A-152 carola pessel
A-153 Hedwig Pijnenburg
A-155 Hilde Swets
A-156 Joke Snijder
A-158 Fran Ruijssenaars-van der Laan
A-160 Jeannette Schrijen
A-162 Birgitte Beelen
A-163 Marjan Remmits
A-165 Gerda Keppel
A-167 Diane Bombeld
A-172 jamie visser
A-173 Nienke Schaap
A-174 Helen Boschker
A-175 Pascale Blok
A-176 Julia Boschker
A-177 Heleen Rooijakkers
A-179 Sanne de Ruiter
A-180 Tim Vernet
A-181 Lennaert Branger
A-183 SJAAK HAASNOOT
A-184 Tobias Kortink
A-186 Patrick Okkerse
A-188 Niek Wouda
A-189 Roelof Kuper
A-190 Lars Hamming
A-191 Peter Koops
A-193 Frank Smit
A-194 jaap den ouden
A-195 boy Sluijs
A-196 Vincent Kooijman
A-197 Sten Uijtewaal
A-199 Pieter Vermeulen
A-201 Roeland van den Bosch
A-204 Tim Valentijn
A-205 Lennart Kleinjans
A-206 Lukas van der Zijden
A-208 Maurits Peeters
A-213 Remco Veldwijk
A-214 Arian Kastelein
A-219 Koen Janmaat
A-220 Brecht van der Laan
A-221 Sander Palm
A-222 Frits Klene
A-224 Michael Koopman
A-225 Mark van der Horst
A-226 Joran Vergeer
A-227 Niels Kamerbeek
A-228 Joost Bulk
A-230 Tomas den Houting
A-231 Vincent Schwegler
A-232 John Brandsen
A-234 Marcel van Mouwerik
A-237 Sander van Ginkel
A-241 Nevil Jager
A-242 Oene Jeljer Dijkstra
A-243 alex Hilgeman
A-244 Jelmer Vierstra
A-248 Patrick Erkelens
A-249 Henry Booms
A-250 Pascal Pfaff
A-251 olivier schwaanhuyser
A-252 Francis Nijman
A-253 Ruud van der Meer
A-258 Pieter van Breugel
A-259 Sebastian Nijman
A-261 Patrick Blijleven
A-263 Michel Dijkhof
A-264 Bart Lodder
A-267 Maurice Pordon
A-268 Frank Rooijakkers
A-269 Marco Teulings
A-271 Martijn Koelink
A-272 Hendrik Jan Hoogendoorn
A-274 David Raaphorst
A-275 Theo Bosma
A-276 Ronald Rombouts
A-279 Frans Hellings
A-281 Peter van Miltenburg
A-282 Teus van Zelderen
A-284 Jan van Duuren
A-286 Bart de Kruiff
A-287 Kees van Oostwaard
A-288 ton Kromwijk
A-290 Wouter Verboon
A-293 Arie Segers
A-297 coen kuijpers
A-298 Harm Jongedijk
A-301 Ronold Velner
A-303 Peter van den Berg
A-304 Jan Weerelts
A-306 gerard blok
A-307 Imre Jansen
A-309 Tim Visser
A-310 Simon den Braber
A-312 Harmen Schaafsma
A-313 Jasper Schaafsma
A-314 Stan Licher
A-315 Christiaan Visser
A-316 Stan Snijder
A-318 Jorèn Kroon

Kwart afstand

K-104 Lilian van Stratum
K-107 Marloes Voorhout
K-110 Sigrid de Jong
K-115 Linda Vos
K-116 Aafke Smeets
K-117 Liane Verheul
K-120 Bianca Schuddebeurs
K-123 Rita Zwiers
K-125 Hilda Brak
K-127 Susanna Sprong
K-128 Liesbeth van Wijk
K-132 Geert Van der Horst
K-136 Nick Rekers
K-137 Bas Slagter
K-138 Stefan van Vliet
K-140 Jeroen Steenbergen
K-141 Harmen de Bruin
K-143 Wouter De Vaal
K-145 Christiaan Uythoven
K-146 Michael Meijer
K-148 Patrick Wanningen
K-156 Martin Oostveen
K-157 Sebastiaan van Nimwegen
K-158 Flip Eberwijn
K-162 Bart van Sambeek
K-164 Rene Otto
K-166 Jason Loosemore
K-170 Dennis Teulings
K-171 Joris Regtien
K-175 erik den hertog
K-177 Hayo Theijken
K-179 Mark Schuiveling
K-180 Bart Bremmer
K-181 Rob Scholte
K-186 Tomas Planken
K-193 patrick verdoold
K-195 Herman Stelling
K-197 Dirk van de Poll
K-198 Jeroen Vriend
K-200 mike appeldoorn
K-201 Tobias Dansen
K-205 Pim van der Meer
K-206 Marcel Schaap
K-207 Harald Buitenweg
K-208 Paul Van Veenendaal
K-209 Leendert van Dommelen
K-210 Rob van Eijk
K-211 Chris Snelleman
K-212 Wilhelmus Stelling
K-213 Johan Poppe
K-216 Martijn Kemp
K-217 Hessel-Aart Van Essen
K-219 Sybo de Geus
K-223 Eric Versteegt
K-227 Boris Kock
K-231 Martijn van Jaarsveld
K-232 Emil Keler
K-234 Joop Hessels
K-235 Hein van Hooft
K-238 Marcel Carlier
K-239 John Blok
K-241 Johan Remmits
K-242 Erik van Wijk
K-243 Sjors van Egmond
K-247 Erik visser
K-249 Arjen van Iren
K-250 Robert de Graaf
K-251 Philip van der Klaauw
K-252 arjen eijlers
K-253 jan louwers
K-254 Dik Stam
K-256 Cas van Zweeden
K-257 Cees de Heer
K-263 Dirk van der Wolf
K-264 Steven van Ekris
K-266 Leo Verhoeven
K-267 Henk Fidder
K-269 Timon Veerman
K-270 Bart verdoold

Trio’s

T-103 Van Straaten Dennis van Straaten Dick van Straaten Winston van Straaten
T-104 Swim, bike , run Forest ruuuuun Peter van Kouwen Anne van der Lingen Marjo van Van Zeldert
T-106 The king’s Lisanne de Koning Patrick Diependaal A.de de Koning
T-107 Stichting Semmy team 1 Remko, Miranda & Anne gewoon voor Semmy en voor een PR! Remko van der Wiel Miranda van Bommel Anne Boumans
T-108 Mountaineer Triathlon Team Ties Koster Olaf Remmerswaal Wessel Wouters
T-109 Plan B Yvonne Hoebers Marco Kroes Dennis van Gulik
T-110 #Omdat het WEER kan 🙂 Vivienne Tybout Albert Veluwenkamp Jeroen van Wegen
T-111 Stormeer team Harrie van Lierop René Biermans Johan Hoogendoorn
T-112 Storminder Marlies de Jong Luc Spaas Bjorn van den Berg
T-113 HU pl Mieke Smits Johanna Louter Saertje Verkoeijen
T-114 The Defenders ingrid schwier Marijn Zaal Matthijs van Gaalen
T-115 mhpnieuwkoop Linda Ruiter Martijn Schouten Annemieke Derogee
T-116 TurfBos Edward Bos Ramon Bos Gerard Veelenturf
T-118 El Grecco Jurgen Wesseling Maarten Cieremans Peter Vogelzang
T-119 TREE OF A KIND Rawéna plomp h p visser Bob Zinnekeveld
T-120 De Vossen Wilma Wieland-Renes Diëz Wieland John Blauw
T-121 TTV Woerden 1 Rick Streng pieter Haakma Rob Veelenturf
T-122 MiLeMa Michiel Kastelein M Schenk Leon Schenk
T-123 We gaan er weer voor 1 Erik Van Eekelen Henk Gottenbos Sandra Gottenbos
T-125 Team ViJoPa Vincent Janssen Joost de Vos Paul Hendriks
T-126 Gutte gut Greetje Van Eijk Niek Kwakkernaat Sylvia Burger
T-129 Staatslieden Marc Verhagen Anouk Weerelts Irene Bruggeling-Sikking
T-131 Team Zonder Naam Ingrid Mulder A. van Breukelen Dennis Slinger
T-132 De Dakhazen Nannette Jelluma Wijnand Simons Sophie Breunesse
T-135 Trivitaal Lucy Vismans Peter Mouthaan Jan Knijff
T-136 De Supernova’s Maarten van Vliet Marco van Wageningen Peter van Capel
T-137 Gedeelde smart hijko van der van der linden Ton Peek Patrick Middelweerd
T-138 Team JAS Steven Dijkerman Alwin Haverkate Monique Keler
T-139 Team BaHaMa Bart Nederend Hans Burgel Marc Nederend
T-140 Double T + B Bas Voorend Tom Streng Thijs Duurkoop
T-141 Meiden van Woerden Tanja Krieger Christa de Koning Liz van van Velzen
T-142 CdGteW Menno van Gijssel
T-143 de M&M’s MJM van der van der Tol Mariëtte Kooijman Marcel Kooijman
T-144 Golden Oldies Niels Van Beurden Patrick De Jonge Michiel Van Vliet
T-145 Team Impuls Boukje van der Lecq Joost van der Lecq Martin van Dam
T-146 Der blauwe reiter Alexander Verweij Marc Berkenbosch Kevin Hofmann
T-147 De helden van weleer Dirk-Jan Smits Ron Consemulder Frank Elbers
T-148 Meindertsma Duo en ER Thijsjan Meindertsma Erwin Vergeer Boudewijn Meindertsma
T-149 Bergelmir Herman Hello Boudewijn Meindertsma Harald van Doorn
T-151 Haricots Verts Boudewijn Meindertsma Henk Jan Wammes Thomas Woerdenbach
T-152 Kimama 2017 Maarten van Gessel Matthijs Huijmans Kim de Lange
T-155 Nieuwkomers 9e jaargang Wendy van Munster Eric van der Hoek Bart Briedé
T-156 JCI Het Groene Hart Dennis de Koning Jan van Vulpen #N/B
T-157 Doodles Veerle Van Munster Ceesjan van Munster Gerben Schalk
T-158 zwembad de Koet Aranka Schouten Dion Vergeer Ronald Schalkwijk
T-159 Woerden 9 Linda Van den Bergh Egbert Van den Bergh Jacko de Kort
T-160 Debbie en de broertjes Rombout André Rombout Arjan Pot Peter Rombout
T-161 Triwo-man Carolien Jongens Saskia mensen janette kooijman
T-164 Team B.E.R.G. Edwin Van den Berg Edwin van den Berg Silvia van den Berg
T-165 Sportlust 7 Nik Mandemakers Fayko van Heerwaarden
T-166 Captein Seg us Aa Serge Segboer Hans van der Aa Nico Kaptein
T-167 Team G-force Stijn Avezaat Pieter Oostveen Andre Heeren
T-168 Zoef Thijs van den End Willem Graafland Sander Eberwijn
T-169 Het Zegveld Trio Cora Voorend Gerard Muller Bennie Muller
T-170 Breuren Tijgers Juliet van Ooijen Maureen Zwart Nicole van Arnhem
T-171 Ram bam PELtrio Jolanda Zwetsloot Jur Minnee Rick de Jeu
T-172 Road to Nowhere Ans Massop Sigrid de Vries Luuk Looman
T-173 De Hofpoortertjes Lichelle Zevenhoven Ellen Neuvel Gideon Lansbergen.
T-177 Minkema over 9000> Cyriel Muthert Jelle Balk Conrad Balzer
T-181 BiJaJo Bianca Six Dijkstra Jan-Peter Elkhuizen Joost Six Dijkstra
T-185 Minkema 3 !!! Mark Pels Bjarne Dijkstra Justin Barnar
T-186 Minkema 5 Tessa Boogaardt Marco van Drogenbroek Tabitha Bruin
T-187 Minkema 4 Pim Cleijpool Marc Roes Martijn de Ridder
T-188 Kalsbeek Schilderspark 3 Charlotte de Heij Martijn van Ommeren Matthijs Beil
T-189 Kalsbeek Schilderspark 2 Lennard van Dam Lieke Lafleur Irene de Koning
T-190 Kalsbeek Schilderspark 1 Jitse Veerman Han Koebrugge Lana Veldhuis
T-191 Kalsbeek Schilderspark 04 Schutter Julia Maarten Westerduin Margot Lamotte
T-192 Kalsbeek Schilderspark 05 Joëlle Engel Gijan Koedood Daan Velner
T-193 Stichting Semmy 1 Hetty Stegeman Erik van Bommel Frank Epping
T-194 Valk-Bouman-Laan Veronique Donia Nota Wilmar de Valk frank van der Laan
T-195 Woerden Werkt aan de Winkel Edward Tuheteru Bob Duindam Victor Molkenboer
T-196 Team Zwartenbol Ruben Zwartenbol Tom Zwartenbol Jos Zwartenbol
T-197 Minkema 7 Bjorn Ruiter Sten Roelofs Roel Sluijsmans
Businesstrio’s Team Zwemmer Fietser Loper
B-101 LKG 2 Hanny Brand Rianne Hoogervorst Chris van Stam
B-102 LKG 3 Kim van Eijk Anita van der Born – Stam Paula Eikelenboom
B-103 LKG 1 Arie Beukers Marieke Kompier Luuk Kastelein
B-104 (g)AAN Astrid Bruinsma Anouk Baars Nicole Bakker
B-105 IG&H: Won’t get better than this! Evelien Kip Xander Schelfhout Tim Tolboom
B-106 Advizeur niet zo Walter Kien Arvid Glerum Remon Balster
B-107 IG&H 5 Allard Sluiter Inge Pulles Josefine Tesser
B-108 Jumbo DC Woerden 2
B-109 Les Debutants Yvonne Diepenbroek Anne van der Meulen Lars Jorritsma
B-110 Reypenaer Rien van den Wijngaard Rob van Niersen Rianne van Doorn
B-111 Reypenear VSOP Jacqueline van Zweeden Charley van ’t Leven Brigitte ten Voorde
B-112 IG&H 4
B-113 Van der Tol Schilderwerken Xantha van der Tol-de Knijff Marcel van der Tol Sven van der Tol
B-114 VeldhuijzenCampfens Kevin van Doorn Mike Smulders Nick Bos
B-115 Grant Thornton Woerden Olivier van Schie Jochem Gottmers Bert de Baas
B-116 APG Team 1 Martijn Busscher Machiel Bult Alwin Oerlemans
B-117 APG Team 2 Jan Fokkens Pim Bolhuis Maurits Dalm
B-118 APG team 3 Stephan Roes Joost Slabbekoorn Claudia Kruse
B-119 APG team 4 – Credits Kay Mennens Herman Slooijer Chris Kruthoffer
B-120 Kromwijk Elektrotechniek Frans Snel Edwin Kleiweg Mark den Boer
B-121 Medical Workshop
B-122 Jumbo – Semmy Yvonne Snel John Emmerik Paul Bremer
B-123 Team 2
B-124 APG team 5 Roelof Goudswaard Wim Henk Steenpoorte Mirelle Huiberts – de Vries
B-125 Groenendijk Bedrijfskleding Teo Boer Marien Groenendijk Peter Buijt
B-126 Midas Broodjes & Burgers Ronald van Maurik Wilfred Verhagen Wilfred Verhagen
©1984 - 2018 Stichting Triathlon Woerden
Alle gegevens onder voorbehoud.
Share This